EKOINSTAL GROUP SP. Z O.O.

Zajmujemy się montażem pomp ciepła od 2014 roku. Dzięki nabytemu doświadczeniu , montaż pompy przez naszych instalatorów zajmuje 1 dzień a ewentualny serwis jest załatwiany najpóźniej dnia następnego.
Nasze realizacje i doświadczenie pozwoliły nam na wybranie najlepszych pomp ciepła pod względem wydajności , niezawodności i ceny, dlatego nasza w naszej ofercie znajda Państwo 3 marki pomp wybrane przez nas na podstawie dotychczasowego wieloletniego doświadczenia. Istnieje możliwość wydłużonej gwarancji na pompy ciepła do 5 lat.

Wraz z montażem pompy ciepła oferujemy kompleksowo projekt oraz montaż ogrzewania podłogowego w cenie od 90zl/m² wraz z materiałem oraz wychodząc na przeciw rosnącym cenom energii elektrycznej również zestawy fotowoltaiczne dające oszczędność i niezależność .
Zestawy fotowoltaiczne oprócz każdorazowego dofinansowania w kwocie 5000 zł. , można również sfinansować z programu „Czyste Powietrze” , oraz skorzystać z „Ulgi Termomodernizacyjnej”.
Na zakup instalacji fotowoltaicznej nie trzeba wydawać od razu całej kwoty, ale można ja sfinansować ze specjalnego kredytu oprocentowanego miedzy 2% a 4% i pozwalającego nam rozłożyć koszty zakupu instalacji fotowoltaicznej , zastępując opłacanie rachunków za energię elektryczną opłacaniem rat za zakup tej instalacji.
Zakup zwraca się w ciągu około 6-7 lat (przy odpowiednio dobranej instalacji) i przy obecnych cenach energii i pozwala uniezależnić się od przyszłych podwyżek.
Biorąc pod uwagę okres gwarancji na całość instalacji na okres 15 lat oraz na wydajność paneli fotowoltaicznych na okres 25 lat uzyskujemy minimum 8 lat bezpłatnego korzystania z energii w przyszłości oraz pełną niezależność energetyczną.

187

zamontowanych pomp ciepła

124

instalacje ogrzewania podłogowego

27

zestawów fotowoltaicznych

338

realizacji