DLACZEGO POMPA CIEPŁA

Pompy ciepła zapewniają darmowe ciepło środowiskowe
W Ekoinstal Group znajdziesz wszystkie komponenty i odpowiednie porady na temat pompy ciepła. Dzięki technologii pompy ciepła można uzyskać przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej dużo energii odnawialnej do ogrzewania podgrzewania wody jak również przyjazną do środowiska funkcję chłodzenia. Dzięki specjalnej funkcjonalności pompa ciepła jest jedną z najbardziej przyjaznych dla środowiska metod ogrzewania i podgrzewania wody jak również chłodzenia.

Zmniejsza szkodliwe dla klimatu emisje CO 2 i zużycie energii. Dzięki odpowiedniemu planowaniu i optymalnej pracy zapewnia wielokrotność mocy napędu elektrycznego wykorzystywanego do energii cieplnej. Nie potrzebna budowa komina, który przy budowie nowego domu obniża koszty instalacji w przypadku innych np. kotła gazowego.

Ciepło środowiskowe jest bezpłatne i nieograniczone. Ponieważ ponad 75% energii pompy ciepła pochodzi ze środowiska, koszt eksploatacji pompy ciepła to tylko energia elektryczna.  Ze względu na niższe koszty eksploatacji pompa ciepła spłaci za się w ciągu kilku lat. Szczególnie w nowych lub odnowionych starych budynkach pompy ciepła działają bardzo wydajnie i znacznie obniżają roczne koszty ogrzewania. Pompy ciepła są mało wymagające w utrzymaniu

Pompy ciepła nie wymagaja konserwacji w porównaniu z kotłami olejowymi, gazowymi, węglowymi . System nie musi być regularnie serwisowany przez kominiarza.

Skontaktuj się z nami aby dobrać dla Ciebie najlepsza Pompe Ciepła